Před Výplatou

Půjčka bez registru

Půjčka bez registru

Mít zápis v registru dlužníků není nic neobvyklého. Může se jednat o nějaký starší prohřešek, zapomenuté pohledávky u mobilního operátora anebo nezaplacená elektřina na chalupě, protože jste fakturu založili a dál jste si na ni nevzpomněli.

Cesta do registru, ač si ji nikdo nepřeje, je velmi rychlá a snadná. Cesta z něj trnitá a leckdy až nemožná. Registry udržují zápis o dluzích až několik let po splacení dluhu. A to může být někdy opravdu celá věčnost.

Takový zápis v registru může mít negativní dopad na vaši případnou půjčku. Výrazně sníží vaši bonitu a tím se proces schválení zkomplikuje.

Existují společnosti, které do registrů nenahlížejí?

Pokud se bavíme o spotřebitelském úvěru, pak by takové společnosti existovat neměly. V roce 2016 vyšla novela zákona o spotřebitelském úvěru, která výrazně vytřídila poskytovatele úvěrů. Spotřebitelský úvěr nyní mohou poskytovat pouze instituce s licencí od České národní banky.

Takové společnosti se zavazují mimo jiné, že budou posuzovat schopnost splácet žadatele. To bez náhledu do registru a kontroly výpisu z účtu těžko posoudíte.

Dostanu tedy půjčku, když jsem v registru?

Každá instituce vnímá rizikovost jinak. Je tedy možné, že vám půjčku schválí. Nebojte se zažádat. Jedině tak zjistíte své možnosti.

Rizikovější případy bývají řešeny buď zástavou, nebo vám instituce půjčí částku nižší. Pakliže řádně splácíte, je dost často možnost úvěr v průběhu navýšit. Díky tomu se pak snadno dostanete na částku, kterou jste očekávali původně.

Kontaktujte nás a my nezávazně posoudíme, jakou částku bychom Vám mohli půjčit a za jakých podmínek.

Nezávazná poptávka

Mám zájem o: 5000
Oslovíme Vás s nezávaznou nabídkou na požadovanou částku, kterou můžete kdykoliv změnit.
Půjčka bez registru
Přesunout se na začátek