Před Výplatou

Nekalé obchodní praktiky. Na co si dát pozor.

Není tomu tak dávno, kdy nebankovní půjčky sjednávalo tisíce poskytovatelů za nejrůznějších podmínek.

Vydaná novela zákona o spotřebitelském úvěru tomu udělala přítrž a nastavila striktní pravidla, která ustálo jen pár desítek firem.

Pokud hledáte bezpečnou půjčku, vyberte si poskytovatele s licencí České národní banky. Máte jistotu férového přístupu a ten je ve světě půjček k nezaplacení. Licenci ověříte bezplatně na stránkách www.cnb.cz.

Kdy při sjednávání půjčky zbystřit?

Pozor na skryté poplatky. Než podepíšete jakoukoli smlouvu, zjistěte si všechny podmínky, za kterých si peníze půjčujete. Lákají vás na nízkou úrokovou sazbu? Ověřte si, že ušetřené peníze nezaplatíte jinde. Sledujte RPSN, které vám prozradí, na kolik vás půjčka vyjde. V něm jsou skryty veškeré poplatky úvěru.

Půjčka oproti směnce? Utíkejte! To nikdy nepřinese nic dobrého. Naopak vás to dostane do pěkného průšvihu.

Nabízí vám někdo, že vám za úplatu sežene výhodný úvěr? I to se může stát.  Od toho dejte taky ruce pryč. Pravděpodobně své peníze už nikdy neuvidíte.

I v dnešní době se najde mnoho firem, které se svým chováním pohybují na hraně zákona. Než uzavřete smlouvu, je třeba znát všechny podmínky, kolik budete platit, v kolika měsíčních splátkách, výše úroku, ale i RPSN a veškeré podmínky. Myslete na to, že se vám v průběhu splácení může výrazně změnit finanční situace. Jaké podmínky budete mít, pokud budete chtít úvěr splatit dříve nebo když bude třeba splátku odložit?

Chcete si půjčit? Kontaktujte nás níže!

Mám zájem o: 5000
Oslovíme Vás s nezávaznou nabídkou na požadovanou částku, kterou můžete kdykoliv změnit.
Nekalé obchodní praktiky. Na co si dát pozor.
Přesunout se na začátek